معرفی گروه

شرکت ارتقا گستر پویا

شرکت خدمات مهندسی ارتقا گستر پویا (E.G.P) در سال 1376 تأسیس شد و ضمن اخذ مجوزهای لازم، فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف همانند ارزیابی واحدهای صنعتی، ممیزی و بازرسی فنی، تدوین استاندارد آغاز نمود. در گام بعد، "E.G.P" با توسعه فعالیت‌های خود، ضمن ورود به حوزه‌های تخصصی دیگر از جمله بازرسی آسانسور، تائید نوع خودرو و موتورسیکلت،بازرسی جوش و آزمون های غیر مخرب، بازرسی و نمونه­ برداری از کالاهای وارداتی، صادراتی و تولید داخل، بازرسی دیگ های آب گرم و بخار، مخازن تحت فشار، مخازن و تأسیسات LPG، مخازن و جایگاه های CNG و ... اقدام به گسترش شعبه ها و نمايندگي هاي داخلی و خارجی نمود.

 

واحد آموزش

شرکت ارتقا گستر پویا (E.G.P)، علاوه بر ارائه خدمات و فعالیت‌های مختلف بازرسی و مهندسی، در راستای ارائه خدمات آموزشی مورد نظر سازمان ملی‌ استاندارد، در اردیبهشت سال 1396 مفتخر به کسب تأییدیه از آن سازمان محترم شده است.

این واحد با برنامه‌ریزی آموزشی، همیاری و هم‌فکری اساتید مجرب خود همچنین تمرکز بر نیازهای آموزشی مشتریان، به دنبال حذف  و کاهش شکاف میان سطح دانش کنونی و مطلوب افراد (یا سازمان) می‌باشد. در همین راستا به عنوان یک سازمان یادگیرنده و به منظور شناسایی نیازهای متنوع مشتریان خویش، نظرسنجی ها و پیشنهادهای دریافتی را به دقت بررسی نموده و تمامی برنامه ها و فعالیت های خود را به صورت مستمر مورد بازبینی قرار می‌دهد، تا از این طریق اثربخشی کیفیت و کارکرد آموزشی را تضمین نماید.

امید است در سایه الطاف الهی و با پشتکار کلیه همکاران محترم مجموعه، همچنین بازخورهای مناسبی که از تمامی شما همراهان عزیز دریافت می‌کنیم، در راستای بهبود مستمر واحد آموزش E.G.P و سربلندی کشور عزیزمان گام برداریم.

 

 1. سایت رسمی شرکت E.G.P (ارتقا گستر پویا)

 2. مرکز آموزش هوانوردی